Uwaga studenci kierunku Chemia!!!

Trwa rekrutacja studentów na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+ 2022/2023.

Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna nabór studentów na wyjazdy na studia (SMS) w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2022/2023. Rekrutacja będzie przeprowadzona przez komisje wydziałowe do dnia 08.04.2022.
Na stronie studia erasmus plus znajduje się Zarządzenie nr 33/2022 Rektora UPH z dnia 25 marca 2022 roku w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję o ubieganiu się o stypendium Erasmus+.
W procesie rekrutacji należy złożyć następujące dokumenty:
Zgłoszenie studenta na wyjazd na studia w ramach PROGRAMU ERASMUS+ (2022/23) podpisane przez Przewodniczącego Komisji Wydziałowej i Koordynatora Wydziałowego wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami. Zgłoszenia niekompletne nie będą rozpatrywane. Formularze dostępne są na stronie studia erasmus plus.

Informacji w Instytucie Nauk Chemicznych udziela Instytutowy Koordynator Programu Erasmus+ dr hab. Mariusz Mojzych, prof. ucz. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).